وب سرویس زال

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
وب سرویس زال

مقدمه

تحلیل‌افزار مبتکر میراث

میراث یک تیم در حوزه طراحی سیستم‌های نرم افزاری داده‌های بزرگ است که در سال ۱۳۹۲ در تهران تشکیل شده است(وب سرویس زال).

نرم‌افزارهایی که در میراث تولید می‌شوند، زیرساخت‌های اطلاعاتی هستند که سازمان‌ها از آنها برای تحلیل و مدیریت اطلاعات استفاده می‌کنند. این نرم افزارها از ابتدا با این دید طراحی شده‌اند که قابل رقابت در عرصه جهانی باشند و به همین جهت، هم نیاز است قابلیت‌های رقابتی و متمایز داشته باشند و هم کیفیتی در سطح جهانی ارائه دهند. میراث از شروع فعالیت خود، روی مهندسی داده تمرکز داشته و در راستای تولید فناوری با بالاترین استانداردهای جهانی و نوآوری بین‌المللی، دارای دو ثبت اختراع رسمی در اداره ثبت اختراعات امریکا (US9338226 B2 و US 9083725 B2) و نیز دو تقاضای ثبت در آن موسسه می‌باشد.

این امر با تلاش شبانه روزی تیمی متخصص محقق شده است. تیمی که متشکل از برترین فارغ التحصیلان و نخبه‌های دانشگاه‌های برتر ایران و خارج از ایران است که سیستم‌های نرم‌افزاری نوینی طراحی کرده‌اند که قابلیت رقابت با سیستمهای جهانی را دارد. تمام ایده‌های آن سیستم‌ها به صورت اختراع در سطح جهانی ثبت شده است. ملاک میراث برای مقایسه، سریع‌ترین سیستم ذخیره و بازیابی موجود بوده است.

مدیریت کیفیت، تست‌های نرم‌افزاری مختلف و پیروی از استانداردهای سخت‌گیرانه در تولید سیستم‌های نرم‌افزاری، یک فرهنگ کاری است که توسط تیمی از بهترین مشاوران عالی کسب و کار از مرکز فن آوری مپس، با ۱۲۰ سال تجربه در عرصه‌های مختلف رقابت جهانی، در میراث ایجاد شده است.

تیم میراث مفتخر به کسب گواهینامه دانش بنیان از دفتر نهاد ریاست جمهوری شده است. میراث رتبه اول کنفرانس ITE 2015 تهران از سوی هیئت محترم داوران متخصص در حوزه مالی و بانکی را به دست آورده است. همچنین در مسابقات NLP Contest موفق به کسب رتبه اول پیش بینی نتایج انتخابات ریاست جمهوری با بیش از ۹۶% دقت شد.

تیم میراث با تجربه و دانش در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، پس از مدیریت اطلاعات و تجمیع‌سازی داده‌ها، داده های سازمان را جهت تحلیل‌های پیچیده مانند پیش بینی ها و پیشنهادات آماده می کنند.

محصول زال یکی از محصولات شرکت میراث است که در حوزه پردازش زبان فارسی توسعه داده شده است. تیمی متخصص با دانش پردازش زبان طبیعی، با استفاده از جدیدترین و کاربردی‌ترین روش‌ها و مدل‌های موجود، شروع به ساخت یک موتور هوش مصنوعی کرده‌اند که بتواند با دقت بسیار بالا به صورت جامع بر روی داده‌های متنی فارسی پردازش و تحلیل انجام دهد.

امیدوارم که باعث آشنایی مختصر شما با وب سرویس زال شده باشیم .جهت استفاده وآشنایی بیشتر به منبع مراجعه نمائید.

در این مقاله در مورد معرفی وب سرویس زال صحبت  کردیم در مقاله بعد در مورد وب سرویس پردازش زبان طبیعی زال توضیح میدهیم.

منبع 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *