وب سرویس ها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

لیست وب سرویس ها

وب سرویس OTP صوتی

این وب سرویس کد تایید شما را از طریق تماس صوتی برای مشتری ارسال می نماید و مشتری پس از برداشتن تلفن همراه یا شماره ثابت می تواند ثبت نام نماید.

وب سرویس پیامک

این وب سرویس جهت ارسال پیامک به مشتریان می باشد.<br /> API.IR جامع ترین وب سرویس پیامک کشور را در اختیار شما قرار می دهد.

وب سرویس OTP SMS

این وب سرویس جهت ارسال پیامک های شمال کد تایید ثبت نام می باشد. کد های پیامکی به تمامی موبایل ها با سرعت بسیار بالا ارسال می شود

وب سرویس مناسبت ها

از طریق این وب سرویس می توانید مناسبت های هر روز را دریافت نموده و در نرم افزار خود برای مشتری نمایش دهید . مناسبت بها به صورت سالانه بر اساس تقویم مرکز ژئو فیزیک دانشگاه تهران بروزرسانی می شوند

وب سرویس پیام صوتی

با وب سرویس پیام صوتی شما می توانید ، در نرم افزار خود امکان ارسال پیام های صوتی خوش آمد گویی یا یاد آوری های خاص را اعلام نمایید.

وب سرویس تعطیلات

این وب سرویس برای این استفاده می شود که شما در نرم افزار خود متوجه شوید که امروز تعطیل هست و اگر روز تعطیل هست برخی از فعالیت ها را محدود یا متوقف کنید یا برخی از پردازش های خاص را اجرا نمایید.

وب سرویس پیشوند نام

این وب سرویس نام فارسی کاربر را دریافت می نماید و تعیین می نماید که پیشوند نام این فرد : سرکار خانم باشد یا جناب آقای<br /> و دیگه نیازی نیست در هنگام ثبت نام جنسیت فرد را کاربر بپرسید.

وب سرویس IP

معمولا در نرم افزار های Dextop یا نرم افزار های موبایل لازم برخی موارد لازم است IP را به کاربر نمایش دهید یا از امکان برقراری ارتباط اینترنتی مطمئن شوید . از این متد استفاده می شود.

وب سریس کوتاه کننده لینک

این وب سرویس این امکان را برای شما فراهم می اورد که لینک های بلند خود ار به صورت لینک کوتاه در بیاورید یا اینکه با تبیلد لینک به لینک کوتاه متوجه شوید که لینک چند بار کلیک شده و بازخورد آن چگونه بوده است.

وب سرویس IP Location

وب سرویس IP Location از دیگر وب سرویس های ارائه شده توسط api.ir باشد. در برخی از نرم افزار ها و عمدتا نرم افزار های تحت وب لازم هست که ایرانی یا غیر ایرانی بودن IP فرد را تشخیص دهیم. یا حتی کشور و استان کاربر را مشخص نماییم.

وب سرویس تصویر زمینه wallpaper

این وب سرویس تصاویر زیبای زمینه یا wallpaper را برای شما به صورت خودکار ارائه می دهد. تصاویر ارائه شده در خروجی این وب سرویس مناسب صفحات لاگین یا پیش زمینه داشبود نرم افزار می باشند. اگر شما یک تولید کننده نرم افزار یا طراح خلاق وب باشید حتما این وب سرویس برایتان جذاب خواهد بود

وب سرویس تبدیل متن به گفتار فارسی TTS

این وب سرویس در کنار وب سرویس ارسال پیام صوتی استفاده می گردد. وب سرویس تبدیل متن به گفتار ، متن فارسی را به پیام صوتی تبدیل می نماید . از جمله می توان صورتحساب مشتری یا پیام هایی را توسط این وب سرویس به پیام صوتی تبدیل نمود و سپس از طریق وب سرویس ارسال پیام صوتی ارسال کرد.

وب سرویس فیلترینگ

اگر بخواهید مدیریت کنید تا کاربران کلمات نا مناسبت در بخش نظرات وب سایت وارد ننماید یا در گروه های تلگرامی و .... مدیریت مکانیزه ای بر محتوا نا مناسب فارسی داشته باشید ، این وب سرویس فوق العاده است.