Face API برای مقایسه دو عکس

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Twins or Not با استفاده از Face API  قابلیت مقایسه دو عکس را دارید

در این مطلب جالب و کاربردی قصد داریم در مورد موضوعی با عنوان Face API برای مقایسه دو عکس توضیحاتی را خدمتتان دهیم.

یادگیری ماشینی و امنیت یکی از موضوعات داغ در کنفرانس I/O گوگل بودند و غول جستجو در پست اخیر خود در وبلاگ توسعه دهندگان اندروید، به معرفی اولین API اندرویدی reCAPTCHA به عنوان بخشی از Google Play Services پرداخت.

چنانچه از کاربران فعال اینترنت باشید، به احتمال بسیار زیاد به سرویس رایگان reCAPTCHA بر خورده اید، میلیاردها کاربر از این سرویس سود برده اند و تعداد بیشماری از وبسایت ها نیز از اسپم و سو استفاده توسط بات های اسکریپت شده حفاظت شده اند. اما هم اکنون سرویس مذکور پیشرفته تر از گذشته شده است. مبنی بر اظهارات گوگل کاربران انسانی آن را نمیبینند، در حالی که کاربران مشکوک و بات ها باید این چالش های آشنا را پشت سر بگذارند.

API جدید اندروید از آخرین تکنولوژی reCAPTCHA برای اجرا در پس زمینه استفاده میکند و کاربران میتوانند بدون اینکه چیزی برایشان مزاحمت ایجاد کند، با اپلیکیشن های مورد علاقه خود کار کنند. این API در Google SafetyNet، مجموعه سرویس های کنونی و APIهایی که توسعه دهندگان جهت حفاظت اپلیکیشن ها در برابر تهدیدهای امنیتی استفاده میکنند قرار خواهند گرفت.

میتوان این راهکار را یک شرایط برد-برد برای کاربران برشمرد، زیرا بدون اینکه متوجه شوند، یک لایه امنیتی در اپلیکیشن های مورد علاقه آنها قرار میگیرد و مانند قبل میتوانند از اپلیکیشن ها استفاده کنند.

در این مطلب در مورد Face API برای مقایسه دو عکس توضیح دادیم در مطالب بعدی وب سرویس های بیشتری را معرفی میکنیم

منبع

یک دیدگاه :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *