توضیحات اولیه وب سرویس پوش نوتیفیکیشن

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

توضیحات اولیه API پوش نوتیفیکیشن

در این مقاله توضیحات و مقدمات اولیه برای استفاده از وب سرویس پوش نوتیفیکیشن را توضیح خواهیم داد.

API های نجوا، مجموعه ای از API های کارا و راحت برای استفاده است. که شما می‌توانید به کمک آن‌ها اطلاعات حساب خود در نجوا (از قبیل شناسه سگمنت‌ها و …) را دریافت نمایید و می‌توانید به صورت برنامه‌نویسی شده اقدام به ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران وب‌سایت یا اپلیکیشن خود کنید.

توجه:
تمامی API‌های نجوا باید از سمت سرور صدا زده شوند. به دلیل این که تمامی این API ها token-base هستند، الزامی است که از سمت سرور API ها صدا زده شوند.

دریافت توکن برای احراز هویت:

در نجوا به هر فرستنده یک token اختصاص داده شده است. و سیستم نجوا از جمله API‌های آن کاربر را تنها از طریق این token می‌شناسند. لذا ضروری است که این token را از قسمت مشخصات API‌در پنل کاربری خود دریافت نمایید. همچنین در این صفحه برای هر یک از وبسایت‌ها یا اپلیکیشن‌های شما یک api-key‌ نوشته شده است. که این api-key همان شناسه یکتای وب‌سایت شماست و در توضیح API ها که در زیر آمده است هر جا api-key‌آمده است منظور همینی است که در این صفحه موجود است.

انواع متدهای این وب سرویس

  • API ارسال نوتیفیکیشن برای اعضای یک وب‌سایت یا اپلیکیشن
  • API ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران خاص با استفاده از توکن کاربران وب‌سایت یا اپلیکیشن
  • API دریافت شناسه‌های تمامی سگمنت‌های ساخته شده در پنل نجوا
  • API دریافت شناسه‌های تمامی اکانت‌های onesignal ساخته شده در پنل نجوا

در این مقله در مورد توضیحات اولیه وب سرویس پوش نوتیفیکیشن توضیح دادیم در مقاله های بعدی به توضیح API ارسال نوتیفیکیشن برای اعضای یک وب‌سایت یا اپلیکیشن خواهیم پرداخت

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *