معرفی وب سرویس نقشه map.ir

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

معرفی API نقشه map.ir

در این مقاله قصد داریم به معرفی وب سرویس نقشه map.ir بپردازیم.

گسترش و توسعه فناوری اطلاعات بخشی جدایی ناپذیر از زندگی امروز ما شده و در نتیجه تلاش توسعه دهندگان، هر روز شاهد ارائه محصولات و خدمات جدیدی در حوزه فناوری اطلاعات هستیم. به همین دلیل یکی از روندهای رو به رشد، ارائه محصولات و سرویس‌های مکان مبنا یا مکان محور هست. این محصولات با استفاده از فناوری اطلاعات مکانی یا GIS، خدماتی متفاوت و متمایز به کاربران ارائه می کنن. برای توسعه ایده در این زمینه به یه زیرساخت و یا پلتفرم توسعه نقشه نیاز داریم تا بشه ساختاری برای دسترسی به داده‌ها به صورت مکانی ارائه داد. دسترسی به یه زیرساخت نقشه قدرتمند، می‌تونه برگ برنده توسعه دهنده برای تبدیل ایده به یک محصول جذاب و کاربردی باشه.

ما در مپ سرویس‌های تجاری نقشه رو در قالب API نقشه، بسته توسعه وب (map web sdk) و بسته‌های توسعه اپلیکیشن (android SDK و iOS SDK) ارائه می‌دیم. شما می‌تونین با استفاده از سرویس‌های نقشه مپ، به راحتی محصولات و پروژه‌های خودتون رو در بستر وب یا اپلیکیشن موبایل توسعه بدین و خیالتون راجع به کیفیت سرویس‌های نقشه هم راحت باشه.

سرویس‌های نقشه مپ جایگزین مطمئنی برای google map api هست و شما به راحتی می تونین api‌های پیاده‌سازی شده در قالب restful api را درسرویس خودتون بجای google api استفاده کنین.

بعد از مشکلات بوجود آمده به دلیل تحریم شرکت‌های ایرانی با دامنه‌ ثبت شده ir که از سرویس‌های نقشه گوگل استفاده می‌کردن و همچنین تغییر در ساختار تعرفه‌های نقشه گوگل که به پولی شدن نقشه گوگل برای توسعه دهندگان منتهی شد، مپ سعی کرده تا مشکلات بوجود آمده برای شرکت‌ها به خصوص استارت آپ‌های ایرانی رو جبران کنه. حالا شما می‌تونین ضمن جایگزینی google api با سرویس‌ نقشه مپ، از یک ماه دسترسی نامحدود به سرویس نقشه و همچنین یک سال حمایت ویژه استارت آپ‌ها برخوردار باشین.

زیرساخت قدرتمند نقشه فارسی

زیرساخت نقشه مپ نتیجه 20 سال فعالیت در حوزه GIS است. ما با درنظر گرفتن نیازهای محلی کسب و کارهای مکان مبنا، این زیر ساخت قدرتمند رو توسعه دادیم تا بیشترین بازدهی رو در سرویس‌های ارائه شده داشته باشیم. سرعت بالای پاسخ سرویس‌ها در کنار دسترسی همیشگی به ما کمک کرده تا پاسخگوی نیاز بهترین‌ها در حوزه سرویس‌های نقشه باشیم.

API نقشه

تمامی سرویس‌های ارائه شده بر روی زیرساخت قدرتمند نقشه مپ، از طریق API در دسترسه. API نقشه مپ که بر اساس روش Restful توسعه داده شده، به راحتی سرویس‌های نقشه رو به اکوسیستم شما اضافه می‌کنه. با استفاده از این سرویس‌ها شما می‌تونین بدون محدودیت پلتفرمی، خدمات متنوع مکان مبنا رو به روی وب سایت، وب اپلیکیشن و اپلیکیشن‌های موبایل پیاده سازی کنین.

بسته توسعه وب (WEB SDK)

تمامی ابزارهای مورد نیاز شما برای پیاده سازی سرویس‌های نقشه به روی وب سایت و یا وب اپلیکیشن در بسته توسعه وب یا همان web SDK مپ ارائه شده. با استفاده از این بسته می‌تونین در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرویس‌های متنوع نقشه رو فراخوانی و ایده تون رو با استفاده از این امکانات توسعه بدین.

بسته توسعه اندروید (ANDROID SDK)

اگر در حال توسعه اپلیکشن بروی سیستم عامل اندروید هستین، با android SDK مپ کلیه سرویس‌های نقشه به راحتی درون اپلیکیشن اندروید شما قابل پیاده سازیه. با بسته آماده سرویس‌های مپ شما می‌تونین به راحتی نقشه و سرویس‌های مکان مبنا رو به اپلیکیشن خودتون اضافه کنین.

بسته توسعه اپل (IOS SDK)

اگر در حال توسعه اپلیکشن بروی سیستم عامل iOS هستین، با iOS SDK مپ کلیه سرویس‌های نقشه به راحتی درون اپلیکیشن اندروید شما قابل پیاده سازیه. با بسته آماده سرویس‌های مپ شما می‌تونین به راحتی نقشه و سرویس‌های مکان مبنا رو به اپلیکیشن خودتون اضافه کنین.

در این مقاله در مورد معرفی وب سرویس نقشه map.ir صحبت کردیم در مطلب بعد در مورد معرفی متدهای وب سرویس نقشه map.ir توضیح میدهیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *