منحنی api مسیریابی چند مقصده

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ویژگی‌های فنی

در این مطلب در مورد منحنی api توضیح خواهیم داد.

api برنامه ریزی سفر با قابلیت شرط گذاری روی هر ایستگاه.

لحاظ فنی API (Application Programming Interface) مخفف رابط برنامه نویسی اپلیکیشن است. در برخی موارد، اکثر شرکت‌های بزرگ، APIهایی برای مشتریان و یا استفاده داخلی خود ساخته‌اند.اما چگونه API را به زبان فارسی ساده توضیح دهیم؟ و آیا معنای آن وسیع‌تر از چیزی است که در برنامه نویسی و تجارت استفاده می‌شود؟ در این مقاله می خواهیم به سوالات پاسخ بدهیم.

تنظیمات برای هر ایستگاه

به ازای تک تک ایستگاه‌های یک سفر می‌توانید شرط تعیین کنید(منحنی api). آیا این ایستگاه باید حتما قبل و یا بعد از ایستگاه دیگری بازدید شود؟ آیا مخاطب شما فقط در ساعات خاصی در روز در این ایستگاه حضور دارد؟

پوشش سراسر ایران

ایستگاه‌های شما می‎‌تواند در کل وسعت جغرافیایی ایران باشد. راه‌های مواصلاتی، شهرها و تمامی روستاهای ایران تحت پوشش این سرویس هستند.

کوتاه‌ترین مسیر ممکن

با توجه به ایستگاه‌های تعیین شده، سیستم همیشه کوتاهترین مسیر ممکن را به شما پیشنهاد می‌دهد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه سفر ناوگان شما خواهد شد.

قابلیت یکپارچه‌سازی با سیستم‌های فعلی کسب و کار یا سازمان شما

به دلیل ماهیت ارائه این موتور به صورت API، شما می‌توانید به راحتی از آن در نرم افزارهای فعلی خود استفاده کنید. همچنین نیاز به تغییرات اساسی و بزرگی که ممکن است هزینه‌های زیادی داشته باشد ندارید.

منحنی api

 

مطالعه بیشتر

در این مطلب در مورد منحنی api توضیح دادیم در مطلب بعدی در مورد منحنی api 2 توضیح میدهیم.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *