وب سرویس های تحت وب طلاوسکه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

در این بخش از وب سایت بر آنیم که نسل دیگری از خدمات و سرویس های اینترنتی را ارائه نماییم سرویس هایی که رایج ترین نوع آن تحت عنوان وب سرویس امروزه عنصری شناخته شده و بسا حیاتی برای دنیای اینترنت محسوب می شوند(وب سرویس های تحت وب طلاوسکه). عمدتا مخاطب وب سرویس ها، مدیران وب سایت ها و سامانه های اینترنتی می باشند چرا که وب سرویس ها نقش واسط و انتقال دهنده خدمات و یا اطلاعات تولیدی پک وب سایت را برای وب سایت دیگری بر عهده دارند و عملکرد سامانه حاضر نیز پیرو همین قاعده است .

پایش و مونیتورینگ لحظه ای

هدف مدیران وب سایت ها و سامانه های اینترنتی از ارائه نرخ لحظه ای طلا، سکه و …. جذب مخاطبان بیشتر است و بدیهی است که مخاطب در پی مرجعی برای کنترل نرخ های صحیح و دقیق می باشد. در وب سرویس مذکور این مهم تا بالاترین میزان ممکن ضمانت می گردد که این ضمانت به پشتوانه گروه کنترل و نظارت ما صورت می پذیرد. در این بخش علاوه بر فرآیند چک و کنترل قیمت ها، در بعد داخلی تمامی آنها با منابع معتبر و موثر داخلی بلا وقفه بررسی می شوند و در بعد خارجی نیز کلیه این موارد ضمن کنترل مرجع دریافت، با سایر منابع معتبر به شکل آنلاین مقابله و در صورت بروز خطا تصحیح میگردند. این سیستم مونیتورینگ به 2 شیوه پیاده سازی میشود. نخست به شیوه خودکار و سیستماتیک و روش دوم توسط عامل انسانی که برای اطمینان و صحت عملکرد سیستم اعمال می گردد.

خدمات فنی و تکنیکی

با توجه به تکثر و گستردگی وب سایت هایی که امکان استفاده از این سرویس را دارند و تنوع مختلف آنها از بعد برنامه نویسی و فنی اعم از زبان های مختلف، فریم ورک های متفاوت و یا سیستم های مدیریت محتوا و … بی تردید در پاره ای از مواقع، ترکیب سرویس دریافتی با کد وب سایت مقصد به راحتی میسر نبوده و بعضا نیازمند تغییرات یا اصلاحاتی است که گروه فنی ما در این زمینه ضمن ارائه مشاوره و همکاری با وب سایت مقصد، در صورت لزوم اقدام به رفع ایراد یا اجرای اصلاحات مورد نیاز خواهد نمود تا اینکه سرویس مورد نظر به درستی در وب سایت مقصد پیاده سازی و هماهنگ گردد.

پشتیبانی مستمر

در سطح بین المللی، فرآیند و کیفیت پشتیبانی از جمله مهم ترین شاخص های ارزیابی یک وب سرویس مطلوب و کیفی می باشد و بسا وجه تمایز یک سرویس با کیفیت از سایر موارد را در این بخش معین می کنند. در ارائه سرویسی که خود مربوط به بازار های مالی و آنهم بازارهای مالی آنلاین و لحظه ای می باشد رکن پشتیبانی حتی با وجود عدم شکل گیری و و نهادینه شدن ، نقش بی نهایت پررنگی ایفا می نماید. گروه پشتیبانی ما با بهره گیری از ابزار های گوناگون و با حفظ استمرار و پیوستگی در خدمت مشتریان و درخواست های این عزیزان می باشد و علاوه بر تمام این گزینه ها، عدم قطع شدن یا اختلال در سامانه را ضمانت می نماید و در صورت بروز وقفه یا نواقص احتمالی، پاسخ گوی مشتریان می باشد همچنین تا رفع کامل مسئله و اعلام رضایت مشتری به این فرآیند ادامه خواهد داد.

 

کلام آخر :

امیدوارم که با وب سرویس های تحت وب طلاوسکه  تا حدودی آشنا شده باشید.

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *