Android Management API چیست؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

وب سرویس مدیریت اندروید چیست؟

امروز میخوام درباره یکی دیگه از API های گوگل صحبت کنیم. در این مطلب در مورد Android Management API چیست؟ توضیح خواهیم داد . این API راه رو برای مدیریت آسون شما بر روی دستگاه های سازمانی و برنامه ها فراهم میکنه. در مقالات قبلی نیز درباره بعضی از API های گوگل مثل Time Zone API بحث کرده ایم که در صورت علاقه به یادگیری بیشتر درباره این API ها کافی است به قسمت وبلاگ سایت ما مراجعه کنین.

Android Management API چیست؟

Android Management API برای توسعه دهندگانی طراحی شده است که میخواهند ادغام دستگاه اندرویدی و قابلیت های مدیریت برنامه رو در راه حل های مشتری خود قرار بدن. شرکت ها همچنین میتونند از این API به طور مستقیم برای مدیریت دستگاه ها و برنامه های خود استفاده کنند. برای نحوه استفاده از Android Management API و راه اندازی یک دستگاه در عرض چند دقیقه، کافیه اینجا کلیک کنین.

راه حل های پشتیبانی شده

Android Management API میتونه برای توسعه راه حل های مدیریتی برای دستگاه اختصاصی نیز مورد استفاده قرار بگیره. برای مثال، دستگاه هایی که تنها نیاز به اجرای یک برنامه یا مجموعه ای از برنامه ها برای پشتیبانی از توابع مانند مدیریت موجودی، علامت های دیجیتال و چاپ بلیط دارند. شما همچنین میتونید از این API برای اجرای الزامات مجموعه راهکار COSU (قابلیت پیکربندی دستگاه ساخته شده در اندروید) نیز استفاده کنید.

کلیات مفهومی

ارائه دهندگان EMM باید یک کنسول EMM یا برنامه مشابهی ارائه دهند که شامل یک رابط کاربر پسند برای مدیران فناوران اطلاعات برای راه اندازی و پیکر بندی دستگاه ها، ایجاد و اعمال سیاست ها و مدیریت تنظیمات دستگاه و سطح برنامه باشد. در پشت صحنه سیاست ها و سایر منابع مدیریتی با استفاده از Android Management API ایجاد می شوند که به نوبه خود ارتباط بر قرار میکند و تنظیمات را به دستگاه های مدیریت شده از طریق سیاست دستگاه Android اعمال میکند.

شرکت ها، سیاست ها و دستگاه ها

شما میتونید یک شرکت رو با استفاده از Android Management API ایجاد کنید که در اون هر دو سند و دستگاه متعلق به یک شرکت هستند. یک سیاست مجموعه ای از تنظیمات مدیریت دستگاه و برنامه است که می تواند به دستگاه های مدیریتی اعمال شود. تنظیمات طیف وسیعی از ویژگی ها مثل غیر فعال کردن تصویر، اجرای امنیت رمز عبور، نصب خودکار برنامه ها و یا استفاده از تنظیمات مدیریت شده به مجموعه های خاص برنامه ها، اعمال می کند.

ثبت نام و تامین یک دستگاه

ثبت نام و تامین از اهداف راه اندازی و پیکربندی یک دستگاه اندروید هستند به طریقی که مشتری شرکت شما می تواند آن را مدیریت کند. قبل از ثبت نام یک دستگاه ابتدا باید یک نشانه ثبت نام بدست آوردید. نشانه ثبت نام یک کلمه عبور مخفی است که مجاز به ثبت نام یک دستگاه به یک شرکت خاص می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *