api در نقش مزیت رقابتی پایدار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

api در نقش مزیت رقابتی پایدار

مرز‌های دنیای دیجیتال همچنان در حال گسترش است. شاهدیم که تعامل گروه‌های گوناگون مردم بیش از پیش به دنیای دیجیتال منتقل می‌شود. دنیای مجازی بیش از گذشته ما را با خود مشغول می‌‌کند. در هر لحظه میلیون‌ها نفر در سراسر این سیاره زمان و منابع مالی خود را در شبکه‌های مجازی به مصرف می‌رسانند .

خوب یا بد بخش بزرگی از زندگی کاری و شخصی ما مجازی‌ست. تصور دنیایی بدون فناوری‌های دیجیتال دیگر میسر نیست. فناوری‌هایی همچون گوشی‌های هوشمند و طیف متنوع کاربرد‌هایشان، وب‌سایت‌های متنوع همچون فروشگاه‌های اینترنتی، سایت‌های فیلم و کلیپ‌آنلاین، موتور‌های جستجو و خدمات ساده تری همچون ایمیل، پیام‌رسان‌ها و … زندگی ما را کاملا تحت تاثیر قرار داده‌اند.

در چنین شرایطی کسب‌وکارهای دیجیتال نیازمند تجهیز دائم خود به فناوری‌های روز هستند. هرچند فناوری به تنهایی و به صورت مستقیم مزیتی ایجاد نمی‌کند ولی بدون شک یکی از کوتاه‌ترین مسیر‌های افزایش راندمان کسب‌و‌کارهای دیجیتال، بهرمندی از فناوری روز است.

کاربران امروزه سریعتر از همیشه به ابزار‌ها و روش‌های نوین عادت می‌کنند. همه ما به صورت پیش‌فرض در انتظار مشاهده نو‌آوری در ظاهر و باطن خدماتی هستیم که از ارائه دهندگان دریافت می‌کنیم. همه ما ناخود‌آگاه با کسب‌و‌کار‌های نو‌آور همراه می‌شویم. بهرمندی‌ از خدمات نو‌آورانه و پیشرفت‌های فناوری به یک هنجار بدل شده است. این وضعیت در حوزه فناوری‌اطلاعات بیش از دیگر از حوزه‌ها به چشم می‌خورد. به استقبال فناوری رفتن بخشی از زندگی کاربران و توسعه‌دهندگان فناوری‌های مرتبط با IT شده است.

ما در recommender.ir از سال‌ها پیش با تکیه بر تجربه، تلاش و مطالعه مداوم دست به توسعه سرویس‌هایی می‌زنیم که به مزیت رقابتی پایداری برای مشتریانمان بدل می‌شوند. مهمترین هدف ما برآورده ساختن نیاز‌های کسب‌و‌کار‌های آنلاین در شخصی‌سازی ارائه محصول و محتواست.

خدمات ما بر پایه فناوری‌های مدرن یادگیریِ ماشین (Machine Learning) و داده‌های-بزرگ (Big-Data) توسعه می‌یابند.

چه کسب‌و‌کار‌هایی (مشتریانی) از خدمات ما بهره می‌برند؟

طیف متنوعی از کسب‌و‌کارهای دیجیتال که تعداد زیادی کاربر/محتوا/محصول دارند می‌توانند به سادگی از خدمات ما بهره‌گیری کنند.

چه مزایایی برای مشتریان ایجاد می‌کنیم؟

مهمترین مزایایی که برای مشتریان ایجاد می‌کنیم عبارتند از:

افزایش فروش و سود‌آوری
افزایش میزان ماندگاری کاربر در سایت/اپلیکیشن مشتری
کاهش نرخ جهش کاربر از سایت/اپلیکیشن
افزایش وفاداری کاربران به سایت/اپلیکیشن و خدمات مشتری
خدمات هوش‌مصنوعی ما بدون سوال و پرسشنامه رفتار کاربر را به صورت مداوم و پیوسته تحلیل می‌کنند. نتایج این تحلیل‌ها در اختیار سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و متخصصین مشتری قرار می‌گیرد. کاربران به سمت آنچه با سلیقه‌، بودجه، جغرافیا، جنسیت و سن آن‌ها انطباق بالایی دارد می‌بینند. تمامی این اتفاقات به صورت بلادرنگ و پیوسته روی می‌دهد.

چه دپارتمان‌هایی از سرویس‌ها و خدمات ما بهره‌مند می‌گردند؟

خدمات ما ابزارهایی توانا در خدمت گروه‌های شغلی زیر قرار می‌دهند:

بازاریابی (Marketing)
فروش (Sales)
تجربه کاربر (User Experience)
چه کسب‌و‌کارهایی قادر به بهره‌گیری از فناوری ما هستند؟

یکپارچه‌سازی (اینتگرشن) خدمات ما با کسب‌و‌کارهای گوناگون بسادگی امکان پذیر است.

در حال حاضر سایت‌هایی که بر پایه وردپرس یا ووکامرس هستند طی چند دقیقه می‌توانند با سرویس‌های ما اینتگریت شوند. چرا که برای وردپرس پلاگینی ویژه توسعه داده‌ایم.

همچنین در حال پیاده سازی پلاگین‌هایی برای مجنتو و اپن‌کارت هستیم. در عین حال سایت‌های دیگر می‌توانند بسادگی API ما را فراخوانی کنند.

recommender.ir در نقش یک مزیت رقابتی پایدار

خدمات ما در کسب‌و‌کار شما نقش یک مزیت رقابتی پایدار را بازی می‌کنند. مزیت رقابتی که ارزش آفرینی را با جلب رضایت کاربران شما آغاز نموده و فناوری روز دنیا در پردازش داده‌های بزرگ را به سادگی فراخوانی یک API ساده، در اختیار شما قرار می‌دهد.

توسعه پیوسته و مداوم خدمات ما که طی سال‌های گذشته به وجه تمایز استارتاپ ما بدل شده است، تضمینی بر پایداری مزایایی‌ست که در بهره‌گیری از خدمات ما بدست می‌آورید.
برای آزمایش میزان ارزش‌آفرینی سرویس‌های ما در کسب‌و‌کار شما کافیست طی بازه یکماهه رایگان، خدمات ما بکار گرفته و ارزیابی کنید.

جهت مطالعه بیشتر کلیک نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *