api قیمت سکه وطلا

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

امکانات این وب سرویس

در بسیاری از سایت‌ها امکان ثبت‌نام یا ورود با حساب کاربری گوگل، لینکدین یا فیسبوک وجود دارد. این قابلیت کاربر را از روند تأیید ایمیل (موقع ثبت‌نام) و درج اطلاعات کاربری در هر ورود بی‌نیاز می‌کند. آنها طرف قرارداد یا شریک تجاری گوگل و لینکدین نیستند، بلکه تنها از قابلیت Api ارئه شده استفاده می‌کنند .

Api سرواژه عبارت Application Programming Interface به به معنی «رابط برنامه نویسی نرم‌افزار» است و به قابلیتی گفته می‌شود که اجازه می‌دهد دو سامانه یا برنامه نرم‌افزاری با یکدیگر ارتباط برقرار کرده، در چارچوب تعریف شده تبادل داده داشته باشند. این قابلیت تنها محدود و منوط به امکان ثبت‌نام یا ورود نیست،

سایت‌ها و نرم‌افزاها می‌توانند بر این اساس فناوری خدمات زیادی دریافت کرده یا ارائه کنند. همچنین می‌توان مدل ارائه محصول در یک کسب و کار اینترنتی را با توجه به ایده و نوع محصول با استفاده از Api طراحی و توسعه داد.

در این بخش از وب سایت بر آنیم که نسل دیگری از خدمات و سرویس های اینترنتی را ارائه نماییم سرویس هایی که رایج ترین نوع آن تحت عنوان وب سرویس امروزه عنصری شناخته شده و بسا حیاتی برای دنیای اینترنت محسوب می شوند(api قیمت سکه وطلا ). عمدتا مخاطب وب سرویس ها، مدیران وب سایت ها و سامانه های اینترنتی می باشند چرا که وب سرویس ها نقش واسط و انتقال دهنده خدمات و یا اطلاعات تولیدی پک وب سایت را برای وب سایت دیگری بر عهده دارند و عملکرد سامانه حاضر نیز پیرو همین قاعده است.

api قیمت سکه وطلا

لیست خدمات سایت

api قیمت سکه وطلا

جهت آشنایی کامل با api قیمت سکه وطلا  به منبع و مقالات زیر مراجعه نمائید در این جا هدف آشنایی شما بوده است .

مقاله 1

مقاله 2

 

 

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *