نیاز مندیهای وب سرویس phelox

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

در مطلب قبل در مورد معرفی وب سرویس فولکس توضیح دادیم در این مطلب در مورد نیاز مندیهای وب سرویس phelox توضیح خواهیم داد .

نیازمندی های اولیه

فلوکس با بهره گیری از استانداردهای وب سرویس به تمامی صاحبان پنل های الکترونیکی و توسعه دهندگان وب امکان استفاده از تمامی سرویس های طراحی شده را بر بستر برخط این سامانه فراهم نموده است جهت استفاده از سرویس کافی است در وب سایت ما به نشانی https://phelox.ir ثبت نام نمایید و به پنل خود وارد شوید

 

ثبت مرکز فروش جدید

به منظور استفاده از خدمات برای یک فروشگاه خاص نیاز دارید که حداقل یک مرکز فروش را در سامانه تعریف کرده باشید جهت ثبت مرکز جدید با مراجعه به بخش مدیریت مراکز => افزودن مرکز جدید در پنل الکترونیکی خود یک مرکز فروش جدید را ثبت نمایید.

api phelox

تایید اطلاعات فروشگاه

لطفا توجه داشته باشید ارائه خدمات صرفا به فروشگاه هایی امکان خواهد داشت که اطلاعات آنها تایید هویت شده باشد به منظور تایید هویت اطلاعات فروشگاه به منوی مدیریت مراکز => مراکز نیاز به تایید در دفتر کار الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر اساس اعلام سامانه اقدامات مورد نیاز مراحل تایید هویت فروشگاه را انجام دهید تا وضعیت مرکز فروش شما به حالت فعال شده تغییر وضعیت پیدا کند.

api phelox

ثبت ip address بهره بردار

قبل از استفاده از هر یک از وب سرویس های این سامانه شما بایستی آی پی آدرس سرور بهره بردار خود را در سامانه فلوکس ثبت نمایید تا آی پی آدرس سرور شما برای ما یک آی پی آدرس معتبر بوده و اجازه دسترسی توسط فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری فراهم گردد لطفا توجه داشته باشید این فرآیند کاملا هوشمند و اتوماتیک بوده و نیازی نیست منتظر تایید آن توسط شخصی در فلوکس باشید.

بدین منظور کافی است به منوی صفحه اصلی => تنظیمات خاص => IP Address سرورهای شما در دفتر کار الکترونیکی خود مراجعه نمایید و بر روی ثبت یک آی پی جدید کلیک نمایید.

api phelox

 

 

در این مطلب در مورد نیاز مندیهای وب سرویس phelox توضیح دادیم در مطلب بعد در مورد مستندات وب سرویس فولکس توضیح میدهیم

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *