Time Zone API چیست؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

وب سرویس تایم زون چیست

در این مطلب قصد داریم در مورد Time Zone API چیست؟ توضیح دهیم . در واقع Time Zone API این اجازه رو به شما میده تا منطقه زمانی رو برای عرض جغرافیایی خاص دریافت کنین و طول جغرافیایی رو هماهنگ کنین..

Time Zone API چیست؟

Time Zone API رابط کاربری ساده ای رو برای درخواست منطقه زمانی برای یک مکان بر روی زمین فراهم میکنه، همچنین زمان جابجایی موقعیت مکانی با استفاده از UTC رو فراهم میکنه. Time Zone API برای توسعه دهندگان وب سایت و تلفن همراه که میخواهند داده های زمان رو بر روی نقشه های ارائه شده توسط یکی از API های Google Maps ارائه دهند، مورد استفاده قرار میگیره.

درخواست های Time Zone API

درخواست های Time Zone API به عنوان یک رشته URL ساخته شده است. این API اطلاعات مربوط به منطقه زمانی رو برای یک نقطه بر روی زمین که توسط یک جفت عرض یا طول جغرافیایی مشخص شده است، به دست می دهد. توجه داشته باشین که داده های منطقه زمانی ممکن است برای مکان های با حجم وسیعی از آب، مانند اقیانوس ها یا دریا ها در دسترس نباشد.

پارامتر های مورد نیاز

Location

آدرس جدا شده با استفاده از کاما که برای نشون دادن مکان برای تماشا مورد استفاده قرار میگیره.

Timestamp

زمان مورد نظر رو به عنوان ثانیه از نیمه شب با استفاده از UTC مشخص میکنه. Time Zone API از Timestamp برای تعیین اینکه آیا باید از نور روز استفاده شود یا خیر استفاده میکنه. توجه داشته باشین که API، منطقه حساب های تاریخی (از لحاظ قدمت) رو به کار نمی گیره.

Key

شامل API کلید برنامه است. این کلید برنامه شما رو برای اهداف مدیریت سهمیه شناسایی میکنه.

پارامتر سنسور

Google Maps API قبلا مورد نیاز بود که پارامتر سنسور رو برای نشون دادن اینکه آیا برنامه شما از یک سنسور برای تعیین موقعیت کاربر استفاده میکنه یا خیر، استفاده می کرد. اما در حال حاضر دیگر این پارامتر دیگر لازم نیست.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *