ویژگی های وب سرویس نقشه مپ

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

زیرساخت قدرتمند نقشه فارسی

در مطلب قبل در مورد وب سرویس نقشه مپ توضیح دادیم در این مطلب در مورد ویژگی های وب سرویس نقشه مپ توضیح میدهیم .

زیرساخت نقشه مپ نتیجه 20 سال فعالیت در حوزه GIS است(ویژگی های وب سرویس نقشه مپ). ما با درنظر گرفتن نیازهای محلی کسب و کارهای مکان مبنا، این زیر ساخت قدرتمند رو توسعه دادیم تا بیشترین بازدهی رو در سرویس‌های ارائه شده داشته باشیم. سرعت بالای پاسخ سرویس‌ها در کنار دسترسی همیشگی به ما کمک کرده تا پاسخگوی نیاز بهترین‌ها در حوزه سرویس‌های نقشه باشیم.

API نقشه

تمامی سرویس‌های ارائه شده بر روی زیرساخت قدرتمند نقشه مپ، از طریق API در دسترسه. API نقشه مپ که بر اساس روش Restful توسعه داده شده، به راحتی سرویس‌های نقشه رو به اکوسیستم شما اضافه می‌کنه. با استفاده از این سرویس‌ها شما می‌تونین بدون محدودیت پلتفرمی، خدمات متنوع مکان مبنا رو به روی وب سایت، وب اپلیکیشن و اپلیکیشن‌های موبایل پیاده سازی کنین.

بسته توسعه وب (web SDK)

تمامی ابزارهای مورد نیاز شما برای پیاده سازی سرویس‌های نقشه به روی وب سایت و یا وب اپلیکیشن در بسته توسعه وب یا همان web SDK مپ ارائه شده. با استفاده از این بسته می‌تونین در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرویس‌های متنوع نقشه رو فراخوانی و ایده تون رو با استفاده از این امکانات توسعه بدین.

بسته توسعه اندروید (android SDK)

اگر در حال توسعه اپلیکشن بروی سیستم عامل اندروید هستین، با android SDK مپ کلیه سرویس‌های نقشه به راحتی درون اپلیکیشن اندروید شما قابل پیاده سازیه. با بسته آماده سرویس‌های مپ شما می‌تونین به راحتی نقشه و سرویس‌های مکان مبنا رو به اپلیکیشن خودتون اضافه کنین.
راهنمای توسعه android SDK مپ

بسته توسعه اپل (iOS SDK)

اگر در حال توسعه اپلیکشن بروی سیستم عامل iOS هستین، با iOS SDK مپ کلیه سرویس‌های نقشه به راحتی درون اپلیکیشن اندروید شما قابل پیاده سازیه. با بسته آماده سرویس‌های مپ شما می‌تونین به راحتی نقشه و سرویس‌های مکان مبنا رو به اپلیکیشن خودتون اضافه کنین

در این مقاله در مورد ویژگی های وب سرویس نقشه مپ توضیح دادیم در مقاله بعد در موردمستنداتAPI در مپ (map) توضیح میدهیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *